BERA MPS

Yönetilen Baskı Hizmeti (MPS)Nedir?

Yönetilen Baskı Hizmetleri (MPS), fotokopi makineleri, yazıcılar, tarayıcılar ve fakslar dahil olmak üzere
baskı cihazlarınızı yönetmek için baskı çözümü sağlayıcıları tarafından sunulan hizmetlerdir.

MPS , kuruluşların hem yazdırma hem de kiralama maliyetlerini düşürmelerine, verimliliği, üretkenliği ve güvenliği artırmalarına izin verir.
Diğer avantajlar arasında, sürekli kullanımın yanı sıra, talep etme veya arama yapılmasına gerek kalmadan tonerlerin değiştirilmesine izin veren baskı kullanımının
izlenmesi de bulunmaktadır.

Yönetilen Baskı Hizmetlerinden ne elde edersiniz?

** Toner ve drum unıt gibi sarf malzemelerin stok ve atık uzaklaştırma derdinden kurtulursunuz. Cihazlarınız tonersiz kalmaz.

** Servis beklemezsiniz. Açmış olduğunuz çağrılar sözleşmelerde belirtilen SLA süreleri içerisinde cevaplanır.

** Bildiğiniz gibi, baskı maliyetlerinizi en üst seviyede tutmak zor olabilir. Ancak, yönetilen baskı hizmetlerimizle, ne kadar ödeme yaptığınız ve kimlerin baskı aldığına dair tam bir döküm görüntüleyebilirsiniz. Yönetilen baskı hizmetimizle, mevcut baskı maliyetlerinizde hiçbir gizli maliyet veya sürpriz olmadan% 30'a varan oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

** Herhangi bir organizasyonda, yeni yazıcılar yüklendiğinde, konumlar arasında ve eski yazıcılar kaldırılmış olarak taşındığında yazıcınızın filosunu yönetmek zor olabilir. Yönetilen baskı hizmetlerimiz bu değişiklikleri yöneterek, yazıcılarınızın düzenli olarak güncellenmesini ve doğru şekilde yapılandırılmasını ve departmanlarınız arasında yeterli cihaz tedariki olmasını sağlar.

** Canon çok işlevli yazıcılar, fotokopi makineleri ve geniş formatlı yazıcılar dahil olmak üzere yönetilen baskı hizmetlerimizle kullanılabilen çok çeşitli baskı cihazları sunuyoruz. Yazıcılarınızı yönetmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi veya filonuz için mükemmel yazıcıyı bulabileceğimizi öğrenmek için, bizimle irtibata geçiniz.


BERA MPS ANALİZ FORMU

Tüm baskı ve tarama iş akışlarınız ile cihazlarınızı yöneten tek bir ofis içi entegre yazılım çözümü.

Her yerden, her cihazdan baskı alın

Sezgisel olarak size göre ölçeklenebilen uniFLOW platformu ile işlerinizi, baskı ve tarama kısıtlamalarından kurtarın.

 

Belge güvenliğini garanti altına alın

Hassas belgelere erişimi kaydedip kısıtlayarak güvenlik riskini en aza indiren uniFLOW'un güçlü kullanıcı kimlik doğrulaması ile bilgileriniz koruma altında.

Maliyetlerin kontrolünü elinize alın

Baskı, tarama ve fotokopi masraflarının doğru takibini yapın. uniFLOW; kural koyma, çıkarılmamış işleri otomatik silme ve yalnızca gerekli belgeleri yazdırma gibi akıllı özellikler sayesinde maliyetleri düşürür.

Üretkenliği artırın

Dijital belgeleri yakalamak, paylaşmak ve depolamak için kişiselleştirilmiş iş akışları oluşturun.

uniFLOW'un İş Yönlendirme özelliği ile işler otomatik olarak en uygun ve optimum cihaza yönlendirilerek baskı sorunları ortadan kaldırılır.

Yaşam döngüsüne tam uyumluluk

Çoklu tedarikçi ve karma filo ortamlarını destekleyen Canon uniFLOW, Canon marka olmayan ekipmanlarınız da dahil olmak üzere tüm mevcut cihazlarınıza entegre edilebilir. Böylece filo yatırımınızdan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

 
 

Baskı özgürlüğü

Bulunduğunuz her yerden dilediğiniz baskı cihazını seçerek herhangi bir ekstra maliyeti olmadan veya yatırım yapmadan güvenli mobil yazdırma işlemini bir şirket standardı haline getirin.

Kolay entegrasyon

uniFLOW'un tek platformu, tüm çalışanlar için evrensel bir yazıcı sürücüsü uygular ve ölçeklenebilen konfigürasyonu ile Canon dışındaki cihazlarda bile istenilen her yerde baskı almayı sağlar.

Basit tarama

Yüksek kaliteli görüntüleme ve doğru OCR veri çıkarma özellikleri sayesinde dijital belgeleri kolaylıkla yakalayın, paylaşın ve depolayın. Ek güvenlik önlemi olarak tarama iş akışlarını kişiselleştirin.

Yaşam döngüsüne tam uyumluluk

Sunucunuza kurulan uniFLOW, küçük ve orta ölçekli işletmeler için akıllı belge süreçleri oluşturur.

 

Bilgi yönetimi zorluklarnın üstesinden gelin...

Bera’nın Çözüm Tasarım Hizmetleri'nin yardımıyla bilgi yönetimi gereksinimlerinizi pratik ve uygulamaya hazır bir çözüme dönüştürün.

Bera Çözüm Tasarım Danışmanlarımız sizinle ve ekibinizle birlikte çalışarak ihtiyaçlarınızı tespit edip analiz edecek, iyileştirmeler ve yönleri tartışacak ve optimal iş konseptini başlatacaktır.

Bu analizin sonuçları, şirket içi veya yönetilen bir hizmet olarak uygulanan, işinize uygun ve sınıfının en iyisi bileşenlerine dayanan bir çözüm tasarımı oluşturur.

Yönetim Baskı Hizmetleri

Bera MPS , tüm ofis ekipmanlarınızın uçtan uca yönetimi için size tek bir kaynak sağlar. Mevcut uygulamalarınızın kapsamlı bir değerlendirmesini yapar - belgeler nasıl düzenlenir, saklanır, alınır ve teslim edilir - süreçleri otomatik hale getiren ve bilgi alışverişini kolaylaştıran bir belge yönetimi yol haritası geliştirir.

Profesyonel Hizmetler

Bera MPS, belge yaşam döngüsünün tüm aşamalarını yönetmek için - belge oluşturma, dağıtım, çıktı, depolama, geri alma, iş akışı ve postadan özel çözümler geliştirir.

Yerinde / Uzak Servisler

Bera MPS, tüm ekipman ve belge uygulama ihtiyaçlarınız için duyarlı, sınıfının en iyisi uzaktan ve yerinde destek sağlar.

Tesis Yönetimi

Bera MPS, hem saha içi hem de saha dışı hizmetler sunmak için sektör liderleriyle işbirliği yapar; böylece müşterilerimizin temel işlerine odaklanabilir ve ayrıntıları bize bırakabilir.

Başarıya Giden 3 Adımımız

 

Devam eden bir destek ve bakım
programı uygulamak

Bera Teknoloji Müşteri Hizmetleri Temsilcileri ve Yardım Masası desteği, sorun gidermeye ve derhal çözüme kavuşturmak için hazırdır. Gerektiğinde, yerinde sorunları çözmek için bir saha teknisyeni göndeririz. 4 saatlik garantili yanıt süresi, kapsamlı destek ve gerçek zamanlı problem çözme, aksama süresini en aza indirir ve kesintisiz iş akışını ve iş sürekliliğini sürdürmenizi sağlar.

 

İhtiyaç duyduğunuz
baskı kaynaklarını eşleştirin.

Bazı departmanların diğerlerinden daha kapsamlı baskı ihtiyaçları var - verimliliği artırmak için yüksek kapasiteli yazıcılar ve fotokopi makineleri yerine standart mı kullanıyorlar? Kullanıcı popülasyonunuza daha ekonomik hizmet vermek için yazıcıları, faksları veya fotokopi makinelerini birleştirebilir misiniz? Verimliliğinizi optimize ederken size zaman ve para kazandıran bir plan tasarlayacağız.

 

Anında ve öngörülen
baskı ihtiyaçlarını değerlendirin.

Hangi departmanların en çok baskı yoğun olduğu, proje kullanım eğilimleri olduğunu belirlemek ve ileriye dönük baskıya dayalı kaynaklarınızın daha verimli kullanılması için çözümler bulmak için bir inceleme yapacağız.

Danışmanlık Hizmetleri

Baskı ve Dokümantasyon yaşam döngüsünün her aşamasını geliştirecek ve tamamlayıcı teknolojileri entegre ederek, baştan itibaren otomatik bir dokümantasyon sistemi tasarlayabilir ve uygulayabilir veya mevcut sisteminizi yükseltebiliriz.

 

 

DOKÜMAN YAKALAMA

İş süreçlerinizi kolaylaştırmak için basılı ve elektronik dokümanları birleştiriyoruz.

İŞ AKIŞI

Özel kullanıcı gereksinimlerinize ve iş kurallarınıza göre iş akışları tasarlarız

ÇIKTI / DAĞITIM

Kurum bünyesindeki tüm çıktı cihazlarının izlenmesini ve desteklenmesini içeren basılı ve elektronik çıktıları yönetmenizi sağlıyoruz.

DEPOLAMA / ARŞİVLEME

Bilgi güvenliğini ve sürekli kullanılabilirliğini güvence altına alarak işletme bilgilerini saklamanıza ve yönetmenize yardımcı oluruz.

BERA FOTOKOPİ BAKIM SÖZLEŞMELERİ

Fotokopi Bakım Sözleşmelerine Sahip Olmanın 5 Temel Faydası

Neden bir fotokopi bakım sözleşmesi seçmelisiniz?

1

Öngörülebilir Bakım Maliyeti

Her ihtiyacınız olduğunda fotokopi makinesi bakımı için teknik servis davet etmenin maliyetini tahmin etmek zordur . En kötüsü, bu maliyetler asla aynı olmaz.

Ancak bir bakım sözleşmesiyle , fotokopi makinesi bakım maliyetinizi uzun vadede doğru bir şekilde tahmin edebilir ve yönetebilirsiniz . Bu size önceden planlama yapma şansı verir, böylece bakım ücretiniz işinizi hiçbir şekilde etkilemeyecektir.

2

Öngörülebilir Bakım Maliyeti

Hız, artık herhangi bir işletmenin temel yönlerinden biridir. Fotokopi makineniz aniden bozulmaya başlarsa ve bir bakım sözleşmeniz varsa, ekibin sorunu çözmesi ve çözmesinin ne kadar süreceğini tahmin edebilirsiniz.

Ancak bir sözleşme olmadan, istediğiniz zaman ortaya çıkma zorunluluğu olmayan insanlara güvenmek zorundasınız.

3

Akıllı Oynayın ve Güvenli Yönetin

Bir bakım sözleşmesiyle, ne kadar küçük olursa olsun herhangi bir aksaklık gözlemlediğinizde bakım ekibini davet edebilirsiniz. En iyi kısım? Sözleşmenizde önceden tanımlanmış sayıda kez belirtilmesi dışında, istediğiniz kadar onları davet edebilirsiniz.

Çağrı yapmaya başlamadan önce fotokopi makinenizin çalışamamasını beklemeyin.

4

Öngörülebilir Servis Yanıt Süresi

Fotokopi makineleri karmaşık makinelerdir ve hiçbir zaman deneyler için kullanılmamalıdır. Fotokopi makinesi bakım şirketlerinde, fotokopi makineleri bakımı ve onarımı için eğitilmiş uzman ekipler bulunur. Bu uzmanların bazıları sadece belirli bir fotokopi makinesi türünde uzmanlaşmıştır.

Böylece fotokopi işiniz için tam bir uzman tarafından korunacaktır. Ancak bir bakım sözleşmesi olmadan, yetkisiz ve tecrübesiz bir servis elamanına katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

5

Hassas ve Eksiksiz Servis Kaydı

Bir fotokopi bakım sözleşmeniz olduğunda, bakım ekibi makineniz için bir servis kaydı oluşturacaktır.

Bu sadece fotokopi makinenizin mekanik sağlığı için yararlı değildir, aynı zamanda garanti amaçlı, kiralama ve hatta sigorta ile de ilgilidir.

Ancak bir sözleşme olmadan, fotokopi makineniz üzerinde çalışmak için birkaç farklı kişiye güvenmeniz gerekebilir. Muhtemelen, yakın gelecekte daha fazla soruna ve anlaşmazlıklara neden olabilecek eksik ve parçalanmış servis kayıtları bırakacaklardır.

BİZİ TERCİH EDENLER

Bera Teknolojinin paydaşları müşterileridir. Üst yönetimden en küçük birimimize kadar, bu bizi işimizde en iyi uçtan uca müşteri deneyimini sağlayan güçtür.

Mutsuz müşteriler rakiplerimizin satış ekibine... Mutlu müşteriler bizim satış ekibimize dahil olurlar.

vakifbank
BORUSAN
POLİSAN
YILDIZ HOLDING
DORAK
A101
ŞOK
BİM
MİGROS
SÜTAŞ
KIGILI
HATEMOĞLU
FLO
GREYDER
SÜVARİ
ARAS KARGO
TNT
OMSAN
BİLFEN
BAHÇEŞEHİR
ALARKO
MAN
TÜRK LOYDU
MULTINET
TEV
BİSSE
DOMİNOS
FRANKE
DEDEMAN
BRİSSA
 

FARKIMIZ

Üst yönetimden başlayarak en küçük birimimize kadar, en iyi uçtan uca müşteri deneyimini sağlamak bizim gücümüzü yansıtmaktadır.
112 adet yetkili teknik servis ağımız ile, ülke genelinde herhangi bir yerde en karmaşık, zamana duyarlı projeleri sorunsuz ve verimli bir şekilde desteklememizi sağlar.

GELİŞMİŞ DESTEK SİSTEMİ

PROFESYONEL SERVİS

20+YIL TECRÜBE

SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR

TECRÜBELİ UZMANLAR

SIKI DENETİM

GELİŞMİŞ DESTEK SİSTEMİ

PROFESYONEL SERVİS

20+YIL TECRÜBE

SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR

TECRÜBELİ UZMANLAR

SIKI DENETİM